Certification
Good quality Stainless steel protective film for sales
Good quality Stainless steel protective film for sales
Customer Reviews
Carpet protective film really sticks to the carpet. Very adhesive, sturdy, easy to install. With all traffic it didn’t come up or even tear.

—— Mike from UK

We appreciate your professionalism in your work and look forward to establishing long term business relationship with you in the future.

—— VY Khaw from Malaysia

Your film quality is good. I hope that we will be long and good partners.

—— The Anh Pham from Vietnam

I'm Online Chat Now

film mbrojtëse

Product Details:

Contact Now
Detailed Product Description

film mbrojtëse

Produktet Perfect nevojë për mbrojtje të mirë! Kur fletë çeliku inox janë të përpunuara në mbytet, kur profilet janë kthyer në dritare, kur fletët pikturuar metalike dhe plastike transportohen, Isaac film përkohshme mbrojtëse parandalon dëmtimin e sipërfaqeve, duke kursyer ripunim të shtrenjta dhe humbjet e panevojshme të prodhimit.

 

Lënda e parë: film LDPE

Gjerësia: 100-2000mm

Length: 15-2000m

Trashësia: 30-250 mikron

Colors: transparente, blu, të bardhë, të zezë dhe të bardhë, të gjelbër dhe kështu me radhë.

Printimi: Deri në 3 ngjyra

Glue: tretës akrilik me bazë apo bazë uji

Perdorimi: Sigurimi i një barrierë mbrojtëse ndaj gërvishtjet, shenjë, dëmtimi dhe i poshtër, të cilat mund të prishin pamjen e produktit dhe të mallrave gjatë transportit, instalimin dhe magazinimit.

 

Ne furnizimit film vetë-ngjitës për të mbrojtur sipërfaqet e mëposhtme:

fletë çeliku dhe fletë metalike (çeliku Stainless, çeliku ngjyrë, çeliku pasqyruar)

Aluminum (qetë, pikturuar, anodizuara, tavan alumini)

ACP alumini panel të përbërë

Profilet Window (alumini, plastike)

Panelet sanduiç, çati dhe panele muri

fletët plastike (PMMA akrilik, PVC, ABS, PC, plastik, poliakrilat)

Qelqi, pasqyrë

Qilim

Kati Hard (mermer artificial, qeramike)

 

Përparësitë:

weatherability mirë, forca stalbe ngjitës, mund të aplikohet lehtë dhe hequr. Duke mos lënë asnjë ngjitës mbetje pas largimit.

Contact Details
Wuxi Isaac Industry Co., Ltd.

Contact Person: Ms. Ruby

Tel: 86--15106175635

Fax: 86-510-82626453

Send your inquiry directly to us (0 / 3000)